جهود چیست؟

جهود

برخلاف باور عموم، واژه ی جهود تنها به یهود و خاندانش اشاره نمی کند؛ جهود یک ایده است؛ ایده ای کاملا نظام مند و سیستماتیک؛ نظامی هرمی شکل که در نوکش «پول» قرار دارد؛ ایده ای که با رسوخ در بدن انسان یک چشم را کور می کند تا فرد دیگر چشمی برای دیدن چیزی غیر از آن نداشته باشد؛ چرا که تنها چشمی که برایش باقی مانده محو زرق و برق« پول» نوک هرم شده است. افرادی که ذهنشان توسط جهود تسخیر شده تمام عمر خود همیشه در رقابتند تا به نوک هرم دست یابند؛ اما در این رقابت تنها کسانی پیروزند که راز پنهان جهود را دریافته باشند؛ یک راز دیرینه: “تنها کسانی در رقابت در رسیدن به نوک هرم پیروزند که در رقابتشان از خود «پول» به عنوان ابزار استفاده کنند! تنها کسانی پیروزند که بتوانند برای نیل به هدف رسیک کنند؛ قمار! تنها کسانی به نوک هرم می رسند که راز «پول» را دریافته و چگونگی کار با این ابزار را به خوبی بدانند؛ بدانند که کی، کجا و به چه مقدار باید پول خود را خرج کرده و سرمایه گذاری کنند؛ آنها کسانی هستند که به بی ثمری کار با «دست» و کارگری پی برده و به اثربخشی کار با «پول» و سرمایه گذاری پی برده اند! آنها پی برده اند که تنها با «پول» است که می توان به «پول» رسید و با «پول» است که می توان تمام عالم را تحت کنترل خود گرفت!

جهود ملی(داخلی)

این افراد غالبا متاثر از تبلیغات جهود بین الملل در رسانه ها به تازگی ذهنشان با ایده ی جهود آشنا شده و در پی آنند منابع داخلی کشور خود را صاحب شده و تحت کنترل در آورند. این افراد به دلیل عدم آشنایی کامل ذهنشان با ایده ی یهود و همچنین به سبب تازه کاری اغلب با برقراری ارتباط با جهود بین الملل تحت استخدام آنها شده و نقش نمایندگی جهود بین الملل را در کشورشان بر عهده دارند؛ از جمله کارهای ایشان می توان جذب سرمایه از جهود بین الملل و همچنین نمایندگی تام الاختیار آنها در زمینه ی خرید سهام در بازار بورس، تاسیس بانک ، صادرات و واردات محصولات سودآور، تبدیل ارز، خرید و فروش دارایی های منقول و غیر منقول، سرمایه گذاری در رسانه ی جمعی، تامین مالی نمایندگان و حزب های سیاسی در رای گیری و … دانست که حقوق خود را به عنوان درصدی از سود به دست آمده از سفره ی جهود بین الملل اخذ می کنند؛ آنها ممکن است پس از چندین سال کسب تجربه و انجام کارهای با ریسک زیاد و با نشان دادن نبوغ وارد عرصه ی بین المللی شوند.

جهود بین الملل

جهود بین الملل جهودی هستند که از مرزهای کشور خود فراتر رفته و به نوک هرم جهانی راه یافته اند؛ آنها طی سالیان دراز کاملا با ایده ی جهود آشنا شده و پس از نشان دادن نبوغ در تسخیر منابع کشورشان در پی تسخیر منابع جهان بر آمده اند. تنها تفاوت آنها با جهود ملی(داخلی) در وسعت کار آنهاست؛ آنها به تامین مالی نهادهای بزرگ بین المللی و ملی همچون بانک جهانی، صندوق بین المللی پول، بانک های مرکزی کشورها و … می پردازند. این دسته از جهود که روزی جهود ملی و داخلی به شمار می رفتند با قرار گرفتن در زمره ی جهود بین الملل به نوک هرم رسیده اند؛ آنها هم اکنون می تواند با تامین مالی نهاد های بزرگ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و … تمام عالم را تحت کنترل داشته باشند. آنها بر خلاف ذهن افراد کف هرم، از اصلی ترین سرمایه گذاران و مشوقان دموکراسی و حزب های دموکراتیک هستند؛ چرا که آسان ترین راه فریب افراد کف هرم این است که به آنها وانمود نمایند که این افراد منتخب در رای گیری هاشان هستند که قوانین را می نویسند و این افراد منتخب هستند که بر آنها حکومت می کنند؛ در حالی که در پشت پرده تمامی افراد منتخب تامین مالی تبلیغات خود را از جهود گرفته و در عمل عمال جهودند! جهود با سرمایه گذاری در رسانه در عمل به هیچ وجه اجازه ی انتشار صحبت های مخالف خود را نمی دهد و در صورت صحبت یک فرد پایین هرم علیه خود و افشای رازهایش بلافاصله از تمام رسانه ها ی خود در راستای تخریب چهره ی آن فرد استفاده و جلو افشای بیشتر رازش را می گیرد.
*چکیده ای از مطلب فوق را می توانید از زبان #هیتلر و همچنین #کندی رئیس جمهور فقید آمریکا بشنوید:

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*