ذهن جهود؛ ذهن مصرف گرای انگل نما

ذهن جهود

ذهنی است زیرک و باهوش که طی سالیان سال تجارت و بازی با پول بیشترین تکامل را در این زمینه کسب کرده و به راحتی اذهان دیگر را تحت کنترل در می آورد. ذهنی خودخواه و به شدت علاقه مند به پول به شکلی که تمامی کارهایش را با پول انجام داده و از خود پول به عنوان وسیله برای کسب پول استفاده می کند! ذهنی که هیچ چیزی را «تولید» نمی کند و تنها به فکر داد و ستد کالاها و معامله است. ذهنی که از معامله ی اشیاء بی ارزش در خیابان ها کار خود را آغاز کرده و با تکامل و توسعه به کار خود با موسسات سرمایه گذاری، بانک، شرکت های بیمه و صرافی پایان می دهد. ذهنی که همواره به دنبال کشورهای ضعیف و بیمار است تا از آنها از طریق وام ربوی، ایجاد سیاست های تعدیل ساختاری، ایجاد تنش و درگیری در راستای فروش اسلحه سوءاستفاده کرده و سود کلان ببرد؛ ذهنی مشابه انگل که نه تنها بدون تولید هیچ چیزی فقط مصرف می کند بلکه با واسطه گری و دلالی مواد تولیدی را برای خود تولیدکنندکان هزینه بر و گران می کند! به طوری که یک کارگر یا کشاورز محصولی که خود زمانی با دستان خود تولید کرده است را از جهود واسطه گر و تاجر باید به چندین برابر قیمت بخرد! که این امر خود باعث افزایش قیمت ها و تورم می شود. ذهن جهود ذهنی است نابودگر و مهلک که اگر در بین جمعیتی رسوخ پیدا کند باعث زوال و نابودی اقتصادی و اجتماعی آن می شود؛ تنها کافیست تصور کنید هیچ فردی به تولید هیچ محصول یا کالایی نپردازد؛ آن وقت چه چیزی برای بقا وجود دارد؛ اصلا چه چیزی برای داد و ستد وجود خواهد داشت؟! با کاهش شدید محصولات، تورم به شدت افزایش می یابد و به دنبال آن قحطی و ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی همه گیر می شود!

مرکنتیلیسم

مرکنتیلیسم از اساسی ترین ایده های ذهن جهود برای کنترل و استثمار کشورهای تولید کننده و خلاق است؛ جهود با تامین مالی اقتصاددانان و تبلیغات گسترده ی پر زرق و برق در رسانه ها چنان به کشورها می قبولاند که برای ادامه ی حیات خود نیازمند به پول جهودند؛ یعنی نیازمند به فروش و صادرات! به عنوان مثال جهود با فاسد ساختن اشخاص کلیدی در حکومت ها چنان به اذهان جامعه ی خلاق و تولید کننده ی غیرجهود جلوه می دهد که تولید پول در بانک مرکزی تنها می بایست به ازای درآمدهای حاصله از مواد صادره از طریق شرکت های بین المللی جهودی صورت پذیرد و با این کار حکومت ها برای تولید پول در راستای رشد اقتصادی می بایست در درجه ی نخست محصولات تولیدی خود را به جهود واسطه گر واگذار و صادر نمایند! ذهن جهود نه تنها به این حربه اکتفا نکرده، بلکه حربه های شیطانی دیگری را نیز به کار بسته که از آنها می توان به ایجاد توهم رقابت در فروش محصولات نام برد، به طوری که تولید کنندکان باید به نام «جذاب سازی» و «بازاریابی» محصولات تولیدی خود را به بهایی اندک به جهود مصرف گرای خونخوار بفروشند!

فلسطین، هلوکاست واقعی

کشور موعود ذهن جهود، کشوری که بیش از یک قرن است به بدترین شکل ممکن تحت اشغال «نژاد» جهود قرار دارد؛ کشوری که انگلیس آن را با بزرگ ترین نسل بانکدار جهود، روثچایلد تحت قرارداد بالفور معامله کرد و فروخت! کشوری با «۶» میلیون یهودی که امروز اکثریت جمعیت را تشکیل می دهند؛ در حالی که یک قرن پیش جمعیتشان نسبت به مسلمانان بسیار بسیار اندک بود؛ شاید بتوان هلوکاست واقعی را در فلسطین اشغالی مشاهده نمود؛ اما هلوکاستی که در آن «۶» میلیون یهودی غاصب نسل صاحبان اصلی فلسطین یعنی مسلمانان را از بین می برند.

در ذیل ببینید: مستند جوزف گوبلز، وزیر تبلیغات آلمان هیتلر در رابطه با ویژگی های نژادی جهود به همراه سخنرانی هیتلر در رابطه با فلسطین اشغالی

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*