چگونه کشور خود و در نهایت تمام جهان را از چنگال جهود برهانیم؟

سال ها، دهه ها و سده هاست که نه تنها مردم کشورهای جهان سوم و توسعه نیافته بلکه حتی مردم کشورهای توسعه یافته در چنگال جهود داخل و بین الملل گرفتار شده، حق داشتن زندگی مناسب مادی و معنوی از آنان گرفته شده، شست و شوی مغزی شده و چنان می پندارند که جز نظام ها و سیاست های اقتصادی موجود هیچ نظام یا راه حل دیگری وجود نداشته و این همه ناکارآمدی، بی عدالتی و فساد جز لاینفک نظام های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بشر در این دنیاست! جهود صاحب سرمایه با رسانه های کثیرش چنان اذهانمان را تضعیف نموده که خود بر این باور رسیده ایم که جهود و عمال جهود باید به جای ما فکر کرده، نظام های سیاسی، اقتصادی و اجتماعیمان را طراحی کرده، به جای ما تصمیم بگیرند و ما باید گوش به فرمان آنها بدون هیچ فکر و تعقلی عمل کنیم تا دوباره، دوباره و بار دیگر ما تمامی مستضعفین جهان اسیر حربه های جهود جهانخوارِ بانکدارِ رباخوارِ سرمایه گذار شده و چپاول شویم!

جهودی که تمامی حربه هایش مبتنی بر ربا و مرتبط با سرمایه و پول است؛ با گسترده ساختن اقتصاد بازار آزاد به کشورهای مستضعف و فقیر جهان روی آورده، می گوید برای توسعه باید رقابت کنید!! و برای پیروزی در این رقابت لازم است کالاهای خود را ارزان بفروشید تا مشتری جذب کنید! چگونه؟! با کاهش حقوق کارگران و افزایش ساعات کاری در راستای کاهش هزینه ی تولید و ارزان تر شدن محصولات؛ در یک کلام بردگی مدرن!! با حذف کردن مالیات بر صادرات! در یک کلام استعمار مدرن!! آیا در این پروسه کارگر و آنکه چیزی را تولید می کند سود می برد؟ خیر! چرا که باید تمام روز کار کند و تنها به نفس کشیدن قانع باشد! در این پروسه کسی سود نمی برد جز جهود رباخوار که ربایش را از طریق فروش انبوه کالاهای ارزان قیمت در بازارهای جهانی و کسب سودهای کلان می خورد! جهودی که با فاسد ساختن سیاست مداران کشورهای دست نخورده، کالاهای ارزان قیمت خود را وارد بازارهاشان نموده، به دلیل ارزان بودن کالاها بر بازارهاشان سیطره پیدا کرده، تمام کارخانجات و شرکت های تولیدی با حقوق درخور و ساعات کاری مناسب برای کارگر را به یکباره ورشکسته می کند! چرا؟! چون کالاهای جهود بسیار بسیار ارزان تر از کالاهای شرکت هایی است که حقوق کارگران را رعایت می کنند! چرا کالاهای شرکت های غیر جهودی گران ترند؟! چون حقوق و ساعات کاری مناسبی برای کارگران خود در نظر گرفته اند که این امر باعث افزایش هزینه های تولید و در نتیجه گران تر شدن محصولات می شود! مستضعفینی که جهود با رسانه هایش اذهان آنان را تسخیر نموده با اشتیاق فراوان و بدون توجه به میلیون ها حق پایمال شده در رابطه با این کالاها به سوی کالاهای ارزان قیمت خندان می شتابند در حالی که نمی دانند عاقبت خود نیز با ورشکسته شدن کارخانجات و شرکت هایی که در آن کار می کنند به جرگه ی بردگان جهود می پیوندند!! چرا که جهود با ورشکسته ساختن شرکت های غیرجهودی تمام شرکت ها و کارخانجات را وادار می کند که وارد رقابت شده و در راستای کاهش قیمت محصولات همانند شرکت های جهودی از حقوق کارگران کاسته و ساعات کاریشان را افزایش دهند! چه کسانی از این پروسه سود می برند؟ هیچ کس به جز جهود رباخوار دلال!

 

  چگونه نه تنها کشور خود، بلکه جهان را از چنگال جهود نجات دهیم؟

  • منع واردات کالا، مگر کالاهایی که امکان تولید آنها در کشور به هیچ وجه وجود نداشته باشد!

  • منع صادرات کالا، مگر به کشورهایی که امکان تولید کالا به هیچ وجه در کشورشان وجود نداشته باشد!

  • واردات و صادرات وسایط تولید بین کشورهای مستضعف.

  • خرید کالاهای تولیدی اضافی در کشور توسط حکومت و توزیع رایگان آنها بین کهنسالان، معلولین و افراد ناتوان در سطح کشور و جهان.

 

در ذیل ببینید: سخنان سِر اسوالد موزلی در ارتباط با چگونگی جهاد با جهود جهانخوار

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*