باید بیدار شویم

به بهانه ی اسلام و انقلاب اسلامی سکوت کردیم و خوابمان برد! دولت های نئولیبرال به ظاهر عدالتخواه(بهاری ها) یا دموکراتیک(بنفشی ها) اخیر با ترفند ها و حربه های مختلف با عوام فریبی گسترده همگیشان یک سیاست را در پیش گرفتند: استثمار و بردگی فیزیکی و اخلاقی مردم و تبدیل جامعه ی ایران به یک جامعه ی فاسد و بردن آنها در یک خواب عمیق!

بهاری ها و جهود داخل

بهاری های به ظاهر عدالتخواه و عوام فریب، همان کسانی بودند که به اسم عدالت و مردمی سازی بدترین ضربات را بر جامعه ی اسلامی وارد نمودند! آنها بودند که به اسم مردمی سازی و افزایش مالکیت مردم، منابع ملی و عمومی را به جهود سرمایه گذار و رباخوار داخل واگذار کردند، آنها بودند که با افزایش قارچی شکل بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ربا را در جامعه ترویج داده و مردم را به حرام خواری وادار کردند و از همه مهم تر آنها بودند که به بهانه ی مصرف بالای مردم از منابع ملی و کاهش مصرف، قیمت ها را چندین برابر افزایش داده و در عوض پشیزی به عنوان یارانه به مردم دادند که آن هم باعث افزایش تورم و بدتر شدن اوضاع شد!!

بنفشی ها و جهود بین الملل

بنفشی ها سمبل استثمار و به معنای واقعی کلمه عمال جهودند! این گروه علاوه بر استثمار اقتصادی که توسط بهاری ها صورت می پذیرفت استثمار اجتماعی را نیز گسترش دادند؛ بنفشی ها به بهانه ی تحریم استثمار اقتصادی را از جهود داخلی به جهود بین الملل گسترش داده و علاوه بر این با گسترش واژه ی آزادی و حقوق زنان، جنس مونث و نوامیس اجتماعی را به تاراج می گذارند.

اندکی بیش نمانده که خداوند زیر و رویمان کند و بندگان صالح تری را جایگزینمان کند!

امروز در تمامی عرصه ها از اقتصاد گرفته تا اجتماع در بدترین وضعیت ممکن قرار داریم؛ در اقتصاد، ربا و سرمایه سالاری نئولیبرال در تمامی عرصه ها نفوذ کرده و سرمایه ی جهود داخل و بین الملل بر ناموس اقتصادیمان(وطنمان) چنگ زده است؛ در اجتماع نیز بی اخلاقی و بی فرهنگی رواج یافته و نوامیس اجتماعیمان(خواهران و زن هامان) در بدترین وضع ممکن قرار داشته و شان خود را حفظ نکرده و هراج زیبایی های خدادایشان را تبدیل به عرف کرده اند! جالب اینکه هر دو اینها به نام آزادی انجام گرفته و گسترش می یابند، یکی آزادی در اقتصاد و آزادی کشور در هراج ذخایر و منابع طبیعیش و دیگری آزادی در اجتماع و آزادی جنس مونث در هراج زیبایی های بدنی و ظاهریش! وقتش رسیده تا از این حالت خواب و خماری بار دیگر بیرون آییم و بار دیگر به خداوند نشان دهیم که درحفظ آنچه به ما در اقتصاد و اجتماع داده از هیچ اقدامی فروگذاری نمی کنیم؛ وقت آن رسیده تا به خداوند نشان دهیم که تغییر علامت پرچممان از شیر طاغوتی به الله ملکوتی فقط تغییری ظاهری و زودگذر نبوده بلکه  تغییری سیستماتیک و ماندگار است؛  وقت آن رسیده تا به خداوند نشان دهیم عرضه ی حفظ آنچه که به ما اعطا نموده را داریم! برادران فرصت تنگ است، اندکی بیش نمانده که خداوند زیر و رویمان کند! ما بدهکاریم و باید بدهی خود را به شهدا و مدافعین نوامیس اقتصادی و اجتماعیمان پرداخت کنیم؛ اندکی بیش نمانده که در دنیا و آخرت لکه ی ننگ بزرگی بر پیشانیمان زده شود و تا ابد شرمنده ی اسلام و خدای اسلام باشیم!

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*